Zogj te Mishit(BROILERA)

Shitet nga: Egzon 12 Shk 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kemi zogj te mishit 2 mujor dhe i shes me kilogram 1 kg eshte 2.50 peshe e gjalle ndersa 1 kg i prere eshte 3.20 euro kta jan zogj edhe eshte mishi i fresket munesh me zgjedh se ka 3 kg 2kg qfare dush veq a ki pare .Muni mem shkru ne EMAIL per info .Ju faleminderit

Desha me ju informu se njeher per njeher nuk kam po ka marsi kam me marr se nxehet koha kum pas deri qitash njanar po ma skam kush don me dit ma shum ja me ba naj porosi qe i vyn 100 copa let um shkun ne email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim