shiten gjelat dhe shotat

Shitet nga: milott 08 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
shes gjela dhe shota amerikanka te gjitha jan te reja dhe te vaksionuara ju mirpres ne gjdo koh qmimi shum iarsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim