shiten mshtjerra

Shitet nga: daut 06 Jan 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes mshtjerra te reja shtohen edhe dy muaj ka te kuqe simental dhe hollshtaj per ma shum informata mund te kontaktoni ne ket numer 044166436 edhe ne vib
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim