shitet lopa ose vetem viqi

Shitet nga: shqipdon 03 Pri 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet lopa me viq ose vetem viqi lopa ka dal me viq qe 7 jave dhe eshte barsuar me te 28 te muajit mars lopa ipet me garancion per behane dhe posedan 15 litra tamel ose vetem viqi 7 javesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim