shitet sanë dhe kashtë

Shitet nga: RIDVAN 14 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
kam per te shitur
700 copa duj sanë dhe
200 copa duj kashtë
Çmimi sipas marrveshjes
nr tel 045 612 576
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim