u shit flm merrjep

Shitet nga: ............ 27 Krr 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes mshtjerren- lopen qumshtore lopa eshte e re 3 vjeq eshte viqin e ka femen qe 5 jav eshte shtu dhe e kom barsu me daten 22-07-2015 lopa ka qumsht 5-6 bakalla ka dy litra ja marr ne dy gjina e dy gjina i pini viqi lopen e jep me garancijon 15-18 litra qumsht.lopa nuk ka kur far behane eshte e urt me mjel ndash me dor ndash me maqin e hes qka ti qitsh e urt ne kullos lop pa as nje behan i lumi aj qe e ka kysmet me marr pres blersa serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim