viq

Shitet nga: cehaja 31 Jan 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes viqin shun te mir dhe te lir i shnosh pa kur ni behane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim