viqa

Shitet nga: shpejtim 20 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Ferizaj
jan 12 viqa ka meshkuj dhe femna prej 2 jave deri 3 muj shiten komplet ose te ndar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim