viqat mashkull dhe femer 550euro bashk

Shitet nga: gazi 28 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Viqat I kan nga dy jav jan te lopve te mija
Mashkulli asht ma shum bardh
Femra qikjome lara tel
Viber vala 044 325 381
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim