ABS

Shitet nga: Mobile ABS 15 Tet 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet ABS per ngjitjen e trakav te iverices gjatesija eshte 5m eshte ne gjendje te mir per me shum informata na kontaktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim