maqina per kubza

Shitet nga: pronari 20 Shk 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet maqin per prodhimin e kubzave te betonit me profil 25cm dhe 30 cm me shum lloje te modeleve ,esht ne gjendje perfekte dmth esht tu punu.per ma shum mund te lajmroheni ne tel 044285766 .
baj ndrrim edhe me naj banes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim