Abs

Shitet nga: Avni 21 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Abs eshte ne gjendje te rregullt e po sa ardhur nga austrija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim