Agregat

Shitet nga: Generator 23 Krr 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Agregat super star 12 kva ne xhendje superiore qmimi 1450 ero agregat shum te qendrushem kualitet dhezin ne qels shum te mir kta motorr jan licenc amerikane fabrika e cila i ka prodhu xheneral motorrs apo gmja ne bashpunim me fabriken turke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim