Ajo shet Forklift markë: JUNGHEINRICH ETV 214 650

Shitet nga: Meto 24 Shk 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ajo shet Forklift markë: JUNGHEINRICH ETV 214 650 DZ
Viti i prodhimit 2009
makinë elektrike
Pesha maksimale heqjen 1.400kg
Maximum height 6500mm
Orë të shpenzuara: 9213chasa
Cmimi 9500 Euro
Incoterm exw Shkup


Kontakt Riste 070250-031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim