Aparat Saldus

Shitet nga: Selami Salihu 15 Nën 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Aparati Eshte Me Elektroda Ne Gjendje Te Rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim