Aparat i kafes u shitt

Shitet nga: hjff 19 Pri 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet aparati i kafes ne xhendje te mir per me shum thirreni ne num 044 481 719 ose 049 481 719
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim