Cnc me program 2013

Shitet nga: Cnc 12 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet cnc e markes Scm Tech 100, viti i prodhimit 1995, shpojs dhe frez. Punohet me program Aspire 2013, elektronik e re e vendosur ne maqin.
Kontakti 044243643 dhe viber +37744243643
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim