FURRE ME PLIN ,PER BAKLLAVA DHE PJEKURINA

Shitet nga: Nexhat 18 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHESIM FURRA TE KETIJ LLOJI ,PER PJEKURINA DHE BAKLLAVA,FURRA ESHTE E RE ,DHE ESHTE ME PLIN .

044 205 539

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim