Gjenerator (agergat) 77 kw

Shitet nga: Feim 20 Pri 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Gjenerator ne gjendje te shkelqyer. Shume pak i perdorur. 77 kw.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim