Gjenerator 55k

Shitet nga: dionis 08 Maj 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Xhenerator 55kw
Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim