Golf3

Shitet nga: bashkim 12 Mar 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kerkoj librez per golf 3 -1.8benzin gti ngjyr te kuqe me nje par dyer..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim