KOMPRESOR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KOSOVA AIR COMPRESSOR 14 Mar 11:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
KOMPRESOR ME VIDE
15 kW
2000 LT/MIN
10 BAR
2 VJET GARANCION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim