Kanteric Biesse Akron 1330

Shitet nga: Amir 16 Pri 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makina per ngjitjen e shiritit e markes Biesse ne gjendje te shkelqyer optike dhe fizike .

Marka : Biesse
Modeli : 1330
Viti i prodhimit : 2012
Metra te ngjitura : 120000
Opsionet : Parafreza, Keputje, Postforming, Skalpera, Fshirse .

Per me shume kontakt : 044300319Scheer Homag Panhans Holzma Holz-Her Biesse Scm Idm Brandt Schelling Ott Sharrre iverice mobile mobilje prodhim perpunim druri Giben Felder kanteric abs furnir panele prerje ngjitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim