Linja për dritare

Shitet nga: Nik lutiqi 21 Mar 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
sharr dy lokëshe kabana? ngjitese dy kokëshe urban, pastrusese cc urban, sharr për llajsne kabana, frez për T. kabana dhe tre stabilizus rryme per makinat e mëdha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim