Llaser Meter

Shitet nga: Xhavit 10 Sht 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Llaser Meter Bosch.
Llaseri sapo ka ardhur nga Zvicrra.
Bej ndrrim edhe me SmartPhone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim