Makin per ZALLIM TE XHAMIT NE GJENDJE TE MIR PUNE

Shitet nga: xhavit 09 Sht 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinen per zallim te xhamit makina eshte e ardhur nga anglia ne gjendje shum te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim