Makin per karton

Shitet nga: Sali 16 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makin per formimin e paketave tarnsportuese ne madhesi te ndryshme dhe ngjyrosjen e saj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim