Makina per prodhimin e qeseve

Shitet nga: Nehat 20 Dhj 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten makinat per prodhim,ngjyrosje,reciklim te qeseve si dhe makina per prodhimin e strechit (folise)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim