Makine per lidhjen e paketave

Shitet nga: Euro-Swiss 02 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makine per mbylljen (lidhjen ) e paketave eshte e sistemit me ;, toj "

jane tri makina te njejetes mark Bagomat prodhim Zvicrran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim