Makine per lidhjen e paketave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro-swiss 19 Mar 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makine per lamine e industrise paketimit

eshte automatike.

Kemi disa lloje makinash per paketim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim