Makine per petulla, Aparat per petulla

Shitet nga: Fisnik 13 Mar 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makina eshte e re, pa e perdorur. E pershtatshme per pune ne qytet. Reklamat jane te reja te vendosura sivjet. Qmimi i diskutueshem


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim