Makine per prerjen e gurit

Shitet nga: Avni 28 Gsh 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makine per prerjen e gurit natyral,mermerit,granitit,keramikes e gjate 3 m funksionon mire levizje me motor larte poshte .shume leht e perdorshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim