Makine per prodhimin e letres fiskale per arka f..

Shitet nga: Makina 26 Pri 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makina per prodhimin e letres fiskale me cmim shume te volitshem, makina eshte shume pak e perdorur thuajse e re
posedon dy klishe dhe munde te prodhoj letren me logo dmth me ngjyre
makina shitet me te gjitha mjetet percjellse per pune brisqet, boshtet me formate perkatse . Pres bleres serioz ju lutem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim