Makita

Shitet nga: Hetem 15 Dhj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makita nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim