Maqına Per Dyer e Drıtare Nga Pvc

Shitet nga: Maqına 10 Shk 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR   8 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHESIM MAKINA TE REJA PER PRODHIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE P.V.C PLASTIKES ME

QMIME SHUME TE ARSYESHEM1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA ...................................
2.MAQINA NGJITESE (peglla...............................................................................
3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA..................................
4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE ..............................................
5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA.......................................................
6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA PER SHTYLLA.....................

TE GJITHA MAQINT JANE TE REJA ME DY VJET GARANCION PER ME SHUME EJANI DHE NA VIZITONI NE PRIZREN
Ose ne Vıber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim