Maqina per zdruktthtari

Shitet nga: Zeqir 29 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Maqinat gjenden ne Tetov Mk
Maghinat jan ne gjendje te mir
Cmimet jan sipas mrveshjes

Kontakt 0038970737223 ose
Viber 0041763967360
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim