Mermer/granit//makina/granit/mermer

Shitet nga: Lulzim 13 Shk 02:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makine per pllaka te mermerit e granitit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim