Mjete per pun hillta 3 copa cerkullar,sharra dore

Shitet nga: Meriton 12 Qer 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shiten 3 hillta .2 cerkullar ,sharra dore etj jan te ardhun nga gjermania jan me qmime te volitshme per ma shum info ne tel 044-726-264 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim