Pumpa per nxemje qendrore25-30 /80/180

Shitet nga: bedri 05 Pri 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
jan shum pak te perdorne dhe jan pe prodhimit te fundit mundeni te na kontaktini edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim