Sharr e murit

Shitet nga: Milazim 16 Gsh 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet sharra e murit ne gjendje shum te mir per pun garantoj sepse vet punoj me ta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim