Sharre automatike Panhans EURO 5

Shitet nga: Amir 06 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Ne shitje sharre automatike e markes Panhans ne gjendje te shkelqyer optike dhe fizike .
Specifikat :
Marka : Panhans
Modeli : Euro 5
Viti i prodhimit : 2000
Dimensionet : 3200mm X 2850mm
Opsionet : Barkod , Optimizer dhe NUT program me WindowsScheer Homag Panhans Holzma Holz-Her Biesse Scm Idm Brandt Schelling Ott Sharrre iverice mobile mobilje prodhim perpunim druri Giben Felder kanteric abs furnir panele prerje ngjitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim