Shiten Makinat e Zdruktaris Made in Germany

Shitet nga: azizi 22 Jan 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHes makina te reja jan prodhime GJermane Drebunge automatike hydraulike KM-5000-S- Hydro me gjatsij 160cm trashsija 25cm per shfrytzim. SHpejtsija mundet te shfrytzohet sipas deshires 1 deri 10 . Ka dhe shum pjes te veqanta per prodhime te ndryshme te drurit Qmimi 11500 Euro.... Drebunge mekanik mundet deri ne ket mas te shfrytzohet 120cm gjatsija dhe 14 cm trashsija .Qmimi 2100 Euro. Freze me rrobot dhe me tegjitha llojet e brisqive per dyr dhe dritare e tje. Qmimi 5100 Euro. Dikte dye ansore me burgi e 3 brisqi gjonsija 51cm per shfrytzim .Qmimi 4800Euro. Dye sharra njera me tavolin levizse kurse tjetra me tavolin jo levizse dhe shum lloje te fletave te sharres Qmimi.4200.Euro. Dhe shum sende tjera per Industri . Na vizitoni kontakti me i shpejt tel: 044-652 097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim