Vegla pune

Shitet nga: Skender Avdyli 10 Mar 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Aparat saldimi per alumin TIG 310 AMPER(eshte e kompletuar)

Posedon: kapelen, bocat per gaz,kecelen dhe dorezat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim