Ventilator

Shitet nga: Gramozi 28 Gsh 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale

Pordhojm ventilatora
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim