Ventillator FOSTA me dy thase

Shitet nga: Amir 24 Shk 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet ventillatori i markes FOSTA ne gjendje sikurse te re .
Fuqia : 2.5kW
Numri i thaseve : 2
Viti i prodhimit : 2001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim