Zngtore komplet

Shitet nga: Ardian 20 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Zingtorja komplet ju faaleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim