agregat gjenerator 4.2 Kw

Shitet nga: nexhi 28 Krr 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet urgjent Gjeneratori 4.2 KW eshte Benzin eshte monofaz
eshte i ardhun nga Zvicrra ...

045809678
Ketu mund te gjeni mallin komplet

https://www.facebook.com/dinicommjetepune


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim