fabrik per perpunim te qumshtit

Shitet nga: hivzi 22 Sht 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Fabrika prodhon djath .kos .jogurt.gjiz.etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim