fabrika e qumeshtit

Shitet nga: hivzi 06 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Fabrika prodhon te gjitha llojet e prodhimit te qumshtit : Jogurt kos djath gjiz ajran kumesht ndrrim me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim