Auto lajre

Shitet nga: Imri 02 Mar 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Te gjtiha jan ne gjenjde shum te rregullt 1.. cO2 qmimi 1250ero 2.Valak i gockav 250 ero.. 3.Auto lajre Ekuqe me uj te nxeht.600ero .4.Auto larje ngjyr hiri 350ero. 5.Makita brusalic 130ero 6. hillti i kuq 350ero .7.hillti i kalter 200ero. 8.Kabell monofaz trefaz monofaz 1m.1.20ero trefaz 1m .2.ero......9.zingjir 8 metra igat 140ero .10 Biciklet qmimi 70ero..Ne gjindemi ne maxhistralen ferizaj shtime ne fshatin koshare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim